Як дізнатися назви квітів і рослин по фотографії. Поради та рекомендації квітникарям

Коли ви починаєте вивчати і вирощувати квіти ви стикаєтеся з великою різноманітністю. Назви квітів починають з'являтися у вас в голові і перемішуватися. Як же запам'ятати всі назви кольорів, яких існує безліч і багато незрозумілою для вас мові.Як дізнатися назви кольорів

1. Можна перегортати незліченні інтернет ресурси, що б дізнатися назви кольорів, які ви десь побачили, і вони вам сподобалися.

2. Можна запитати у друзів, якщо вони розбираються в назвах квітів.

Як дізнатися назви кольорів

3. Показати фото квітів, якого ні будь продавцеві в квітковій крамниці, але якщо ця квітка рідкісний, то малодосвідчений продавець не дасть вам зрозумілої відповіді.

4. Запитати на будь-якому форумі в розділі назви кольорів. Для цього вам буде потрібно зареєструватися, помістити фото квітів і чекати відповіді.

5. Так само підходить, як варіант сидіти і перегортати каталог квіток в пошуку назви кольорів. Але це довго і в безлічі випадків безрезультатно.

Як дізнатися назви кольорів

6. Цей спосіб дізнатися назви кольорів найпростіший. Для його реалізації вам потрібно приєднатися до нашої офіційної групи в однокласниках перейшовши за цим посиланням "Наша група в однокласниках", додати фото в альбом "Помогите определить назву" і вам обов'язково допоможуть визначити назви кольорів, рослин.

Назви квітів дізнатися не так то й просто як здається на перший погляд.

Можна перейти за посиланням - квіти з фото і назвами і пошукати там.

Звертайтеся до нас, і ми постараємося вам допомогти визначити назву квітів, які вам сподобалися.Як дізнатися назви кольорів