Популярні кімнатні квіти, квітучі круглий рік

У кожного в будинку є кімнатні рослини, які прикрашають інтер'єр житла і радують своїм цвітінням. Підібравши кімнатні квіти правильно, можна створити оазис, який буде радувати своїм цвітінням круглий рік.

Квіти, що цвітуть круглий рік подарують вам гарний настрій, принесуть користь, чисте повітря і неповторний вигляд.

квітучі квіти

Популярні кімнатні квіти, які цвітуть круглий рік

квітучі квіти

Абутілон

Тропічний завод з великими різьбленими листям і витонченими квітами, квітучими круглий рік, схожими на китайські ліхтарики, люди заводять у себе вдома не випадково: багато хто вірить, що абутілон володіє не тільки декоративними, але і деякими магічними властивостями, здатний покращувати енергетику будинку, підвищувати настрій і навіть вбирати людський негатив.

квітучі квіти

квітучі квіти

Вважається, що, поглинувши негативну енергію, абутілон моментально трансформує її в позитивну і ділиться зі своїм люблячим власником.

антуріум

З грецького антуріум перекладається як - «квітка-хвіст», оскільки його початок схожий дуже на хвіст. Основна перевага кімнатних антуриумов - оригінальна форма квітки, та й виглядає він, ніби зроблений з пластмаси, а не справжній.

квітучі квіти

На довгому стеблі антуріум розташовується відігнуте в сторону листовидное покривало фіолетового або червоного або ніжно-рожевого кольору.

Над ним витягується початок білого або жовтого кольору, який складається з суцвіття з безліччю дрібних квіток. Незвичайний глянсовий пелюстка всього лише приквітковий лист, він розташований перпендикулярно до суцвіття або прикривати його з одного боку.

Бальзамін

Бальзамін - це трав'яниста рослина сімейства Бальзамінова. Латинська назва Impatiens - що не витримує тиску. Воно відображає властивість рослини. Від найменшого дотику насіннєва коробочка лопається, і стріляє насінням на значну відстань. За цю особливість в народі його називають недоторкою. Всього рід налічує понад 500 видів, лише 15 з них культивуються. В основному це багаторічні рослини, але є і однорічники. У природі бальзаміни зустрічаються в тропіках Африки, Азії і Північної Америки. В 1596 рослина з'явилася в Європі і швидко завоювало популярність.

квітучі квіти

Для формування красивого куща і рясного цвітіння бальзамін потрібно достатньо світла. На північних вікнах, в умовах тривалого світлового дня, він буде повноцінно розвиватися. Західні і східні вікна теж підійдуть, але від прямих сонячних променів краще притіняти, щоб уникнути опіків на листках. На південних вікнах притенение обов'язково.

квітучі квіти

Для притенения використовують кальку, покривний матеріал або тюль. Бальзамін розвивається рівномірно протягом усього року, не маючи яскраво вираженого періоду спокою. А це означає, що за умови додаткового підсвічування він може рясно цвісти і взимку. Підсвічуванням не можуть служити звичайні лампи, які використовують в побуті для освітлення.

бегонія

Бегонія родом з тропіків. Представники роду бегонії дивують нас своїм різноманіттям розмірів, забарвлень і форм. Дорослі квіти можуть досягати від декількох сантиметрів до трьох метрів висоти.

Деякі красиво цвітуть, ну а інші заворожують своїми гарними листами. Можна сміливо говорити, що ці квіти - рослини на будь-який випадки життя.

квітучі квіти

Окремі види і сорти відмінно пристосовані для умов посадки у відкритий грунт. Є бегонії, які зазвичай вирощують в кімнатах. Хоча багато квіти універсальні і підходять як для городу, саду, так і для кімнат.

квітучі квіти

Влітку рясний полив, після цвітіння і зими помірний. Бажано регулярне обприскування листя.

З весни до осені через 1-2 тижні бажана підгодівля рідкими добривами.

Після цвітіння необхідно обрізати стебла.

пеларгонія

Пеларгонія - це прекрасна рослина, що володіє масою позитивних якостей. Воно має ще одне більш поширене серед квітникарів назва - герань. Вирощується ця квітка як на відкритому грунті, так і в приміщенні.

квітучі квіти

Відмінною рисою більшості сортів Пеларгонії є практично цілорічне цвітіння і листя, які мають специфічний запах. Рослина може формувати вертикальний кущ або бути ампельним. Дана властивість дозволяє використовувати герань для вирощування в підвісних ємностях і озеленення балконів або терас.

колерія

Колерія - невелике, багаторічна рослина сімейства геснерієвих. У XIX столітті отримала свою назву на честь швейцарського вчителя природної історії Мішеля Колера. У старих книгах можна знайти її початкове назва - ізолома або Тидея. Ця рослина здавна вирощують в квартирах і будинках, воно невибагливо, але при цьому дуже красиво і рясно цвіте.

квітучі квіти

Колерії не потрібен трепетний догляд, вона здатна вижити в звичайній квартирі з помірним мікрокліматом і без протягів, які вона дуже погано переносить. Найчастіше на зиму вона не скидає листя, як деякі тропічні рослини, більш того, може навіть продовжувати цвісти, але лише при правильних кімнатних умовах.

квітучі квіти

У разі ж якщо листя рослина скинуло, необхідно помістити його в прохолодну середу і зрідка зволожувати грунт. Важливим правилом є поступова зміна клімату змісту. Різкі перепади температур або зменшення поливу може згубно позначитися на колерії.

пахистахис

Пахистахис - вічнозелена рослина, завезене до нас зі Східною Індії і Південної Америки в 19 столітті. Рослина відноситься до виду акантових. Всього налічується близько 12 підвидів цієї квітки. У наших краях найчастіше вирощують жовтий пахистахис, рідше зустрічається пахистахис з червоними квітками. Рослина являє собою напівчагарник, висотою 50-80 см. Квіти - це яскраво жовті суцвіття, розташовані у вигляді колоса, висотою близько 10 см. Одна рослина може давати близько 20 таких квіткою.

квітучі квіти

Для нормального розвитку пахістахіс оптимальною вважається температура близько +20 градусів. Якщо температура піднімається вище, то рослина потребує більшої зволоженні повітря. Зниження температури до +14 градусів, може привести до загибелі квітки. Не слід розташовувати пахистахис поблизу опалювальних приладів, а так само на протягах, так як квітка не переносить різких потоків повітря.