Троянди грандифлора: посадка і догляд, популярні сорти з фото і назвами

До групи грандифлора відносяться сорти, отримані шляхом схрещування чайно-гібридної з трояндою групи флорибунда.

Троянди групи грандифлора відрізняються рясним і довгим цвітінням, як і група флорибунда, і володіють формою і розмірами квітки, як чайно-гібридні троянди, але перевершують зимостійкістю і силою зростання. Кущі троянд групи грандифлора сильнорослі - до 2 м и висоту.Роза грандифлора Коретта Скотт Кінг (Coretta Scott King)

Троянди групи грандифлора широко використовують для оформлення парків і садів, для зимової вигонки і зрізки. Найпоширеніші такі сорти.

Популярні сорти троянди грандифлора

троянди грандифлора

Роза групи грандифлора " Куїн Елізабет " . Квітки яскраві, чисто рожеві, з високим центром, до 10 см діаметром, запашні, махрові, одиночні. Кущі цієї троянди густі, пряморослі, 90 см у висоту. Листя блискучі, шкірясті.

Рясне цвітіння. Зимостійкий сорт. Рекомендується для посадки в групах, для вигонки, зрізання, штамбової культури.Роза грандифлора Куїн Елізабет (Queen Elizabeth)

Роза групи грандифлора " Комсомольський вогник ". Квітки червоні з оксамитовим нальотом, в центрі золотисті, чашоподібної форми, до 13 см діаметром, слабомахровие, поодинокі. Кущі троянд групи грандифлора "Комсомольський вогник" широкі, розлогі, густі, до 1 м заввишки. Цвіте даний сорт рясно.

Сорт є зимостійким. Дуже добре виглядає в групах, підходить для зрізання і штамбової культури.Троянди грандифлора комсомольський вогник

Роза групи грандифлора " Лев ". Властива особливість даного сорту - контрастна розфарбування квіток: червоні, а зовні пелюстки серебрістоо-білі; бокаловидная форма, до 13 см діаметром.Роза грандифлора кущова

Квітки сільномахровие, поодинокі. Кущі троянд групи грандифлора "Лев" сильнорослі, густі, прямостоячі. Цвіте рясно. Висока зимостійкість.Роза грандифлора Куїн Елізабет (Queen Elizabeth)