Ампельні рослини: фото і назви

Ампельні рослини - рослини з довгими пагонами, які стеляться по землі або в'ються вгору.

Різниться безліч форм рослин. І кучеряве (квасоля), обвиває навколо опори, і чіпляються вусиками за ґрати і піднімаються вгору, і стеляться по землі або звисають під важким вагою.

ампельні рослини

Покупці квіткової продукції часом вважають ампельними абсолютно всі рослини, які можна висадити в підвісне кашпо і їх довгі стебла будуть звисати вниз або ж обплітають опору.

Кімнатні рослини, що в'ються називають ліанами. Як правило, вони мають повітряні корені або вуса, якими чіпляються за сітку і піднімаються по ній до світла. Сланкі рослини садять в контейнер, високо підвішений від статі або ж землі і дозволяє стеблах вільно спадати.

ампельні рослини

Серед ампельних рослин є красивоцветущие (колумнея, ахименес, пеларгонія щитовидна, сурфінія, петунія, фуксія) і декоративно листяні (традесканції, сциндапсус, циссус, хлорофітум). Є трав'янисті ампельні рослини, напівчагарникові форми, а також сукуленти.

ампельні рослини

Створення гарного куточка в будинку завжди передбачає використання рослин з кучерявими або звисаючими пагонами. Ампельні рослини іноді розміщують на підвіконнях, застосовують у вертикальному озелененні. Ампельними рослинами прикрашають підставки, стіни, обплітають решітки, іноді ампельні рослини є доповненням до решти рослинам.

ампельні рослини

Ампельні рослини використовують в зимових садах як почвопокривні рослини.

Велику популярність завоювали кучеряве форми квітучих швидкозростаючих багаторічних рослин і однорічних при озелененні балконів. Їх саджають в кашпо, підвісних корзинах, довгих ящиках.

ампельні рослини

Селекціонери щорічно представляють нові сорти однорічників (лобелії, петунії, настурція, бакопа, діасція) для підвісних кошиків і визнав, до яких пред'являються високі вимоги стійкості в різних умовах зростання.

ампельні рослини

Дуже цінуються сорти, які можуть рости на пекучому сонці, стійкі до сильних вітрів, що витримують невеликі перепади температур. Великою популярністю користуються красивоцветущие рослини, які не ушкоджуються дощем.

ампельні рослини

Серед багаторічних ампельних рослин для озеленення балконів підходять швидкозростаючі види, які швидко дають великий обсяг зелені, з легкістю розмножуються з живців в будь-який період року.

ампельні рослини

З приходом холодів в будинку зберігають маточник, який навесні дає велику кількість живців. Так, наприклад, вирощують гібридні фуксії, сурфінії, ампельні бегонії.

ампельні рослини

ампельні рослини

ампельні рослини