Практичні поради по догляду за садовими трояндами

У троянди багато шанувальників, але посадити її в свій сад, мало хто наважується, вважаючи, що за трояндою потрібен особливий догляд.

Однак троянда не так примхлива, як вважається. Необхідно тільки дотримувати правила розведення троянди.Догляд за садовими трояндами

Сьогодні саджанці троянд продаються у великій кількості. Але, не факт, що троянда приживеться і буде того кольору і розміру, як нам цього хотілося.

Тому слід знати, як не помилитися і правильно вибрати саджанці троянд, виходячи з того, що ці рослини не все добре зимують.Догляд за садовими трояндами

На одному місці троянди можуть добре рости близько 10 років. Для правильного вирощування троянд важливо правильно вибрати місце розташування.

Найкраще підходять сонячні місця, з родючою, грунтом. Висаджувати троянди можна навесні або восени. Садити в яму близько одного метра глибиною, наповнивши її компостом.Догляд за садовими трояндами

При посадці саджанців троянд необхідно стежити, щоб щеплення було під землею на 5 см. Трояндам не подобається лужна грунт, і вони гинуть при великому рівні грунтових вод.

Троянди перед посадкою слід обрізати на висоті 20 см. Далі рослина полити і підгорнути.Догляд за садовими трояндами

Після посадки особливу увагу треба приділяти агротехнічному догляду, тому що деякі хвороби загострюються неправильної агротехнікою (сухість або перезволоження, надмірне добриво, коливання температури).

Від природних умов залежать агротехнічні прийоми. Число поливів - від тривалості вегетаційного періоду, наближенню грунтових вод. Поливати троянди починають з весни, раз в тиждень. Восени припиняють.

Протягом усієї вегетації за трояндами повинен бути ретельний догляд, формування кущів, весняна обрізка, розпушування грунту, полив, підживлення, мульчування, підготовка до зими.Догляд за садовими трояндами