Чайно-гібридні троянди: посадка і догляд, види і сорти з фото і назвами

Найперший сорт цих троянд " Ла Франс " був отриманий французьким селекціонером від схрещування чайної троянди " Мадам Браво " з ремонтантной трояндою " Мадам Віктор Вердье" . Чайно-гібридні троянди за своїми якостями перевершили всі популярні до них форми, а також сорти. Ці троянди з'єднали в собі найкращі риси з усіх форм.Роза чайно-гібридна Глорія дей (Gloria Dei)

Від чайних троянд вони успадкували красиву форму квітки, ніжний аромат і здатність практично безперервно і пишно цвісти, а від ремонтантних троянд - тверду деревини і хорошу зимостійкість.Чайно-гібридні троянди la France

Чайно-гібридних троянд характерно дивовижне складання квіток і велика різноманітність їх забарвлення. Вони бувають жовті, рожеві, білі, лілові, червоні, помаранчеві, і навіть двоколірні або змінюють забарвлення в міру цвітіння.Чайно-гібридні троянди ностальжи (nostalgie)

Чайно-гібридні троянди від інших своїх побратимів відрізняються за деякими ознаками: висоті кущів - до 90 см, формі - розлога і узкопірамідальной. У одних сортів листя ніжні, у інших - шкірясті, товсті, блискучі або матові. Квіти чайно-гібридних троянд махрові і налічують до 128 пелюсток.Роза чайно-гібридна імператриця фарах

На квітконосі часто буває по сім квіток, а довжина коливається до 80 см. Квітки чайно-гібридних троянд мають приємний аромат. У Росії в середній смузі чайно-гібридні троянди розцвітають до 20 червня і цвітуть до глибокої осені. Вони не дуже зимостійкі, і обмерзають вже при температурі -10 ° С, але якщо вкрити, зимують добре.

В даний час чайно-гібридні троянди є найпопулярнішими серед інших сортів і використовуються в декоративних насадженнях. У чайно-гібридних троянд дуже багато сортів, тому напишемо про найвидатніших.Чайно-гібридні троянди Папа Мейя (papa meilland)

Сорти чайно-гібридної троянди

Чайно-гібридна троянда " Дам де Кер ". Вишнево-червоні квітки, чашоподібні, 12 см діаметром, махрові, запашні, стійкі. Кущі цієї троянди сильнорослі заввишки 1 м, густі, прямостоячі. Листя троянди "Дам де Кер" блискуча, темно-зелена. Цвіте ця троянда рясно. Зимостійкість висока. Даний сорт придатний для зрізання і для штамбової форми.Чайно-гібридна троянда Дам де Кер (Dame de Coeur)

Чайно-гібридна троянда " Крайслер імперіал ". Квітки червоні з темним відтінком, махрові, запашні. Кущі пряморослі, компактні. Листя полублестящей, темно-зелені. Цвітіння рясне. Зимостійкий сорт.Чайно-гібридна троянда "Крайслер імперіал" (Chrysler Imperial)

Чайно-гібридна троянда " Норіта ". Квітки бархатисті, темно-червоні, з чорнуватим відтінком. Ця троянда є однією з найбільш Темна троянд. Квітки красиві, махрові - 75 пелюстків, зі слабким запахом. Розлогі кущі, 1 м заввишки. Листя троянди " Норіта " шкірясті, темно-зелені.Чайно-гібридна троянда "Норіта" (Norita)

Чайно-гібридна троянда " Папа Мейя ". Квіти цієї троянди махрові (35 пелюсток), темно-червоні, з чорнуватим відтінком, запашні, до 13 см діаметром. Кущі прямостоячі, до 100 см заввишки. Листя злегка блискучі, шкірясті.Роза чайно-гібридна Папа Мейя (Papa Meilland)

Чайно-гібридна троянда " Піс ". Забарвлення квіток від жовтої до золотистої, витонченої форми, махрові, запашні. Кущі до 1 м заввишки, прямі. Листя шкірясті, великі, блискучі. Цвіте троянда " Піс " рясно. Цей сорт добре підходить для вирощування в штамбової культурі і в групах.Чайно-гібридні троянди Піс (Peace)

Чайно-гібридна троянда " Ранок Москви ". Квітки цієї троянди фарфоро-рожеві витонченою формою, махрові, запашні. Кущ густий, розлогий, до 60 см заввишки. Листя шкіряста. Чайно-гібридна троянда "Ранок Москви" добре підходить для створення груп, ефектна і в штамбової формі.Роза чайно-гібридна ранок Москви

Чайно-гібридна троянда " Фламінго ". Цей сорт відрізняється рожевою ніжною забарвленням квіток, витонченими келихоподібними бутонами, ароматом. Квітки троянди " Фламінго " діаметром - до 11см, махрові (25 пелюсток). Кущ прямостоячий, близько 1 м заввишки. Темно-зелене листя, шкірясті.Роза чайно-гібридна Фламінго (Flamingo)