Осіння клумба: вибір рослин і квітів, фото.

Вересень це дивовижний місяць. Він непомітно проникає жовтим сяйвом, потроху розкидаючи свої моросящие хмари і біляві тумани.

Вересень дозволяє літа неквапливо попрощатися з нами, залишивши на землі осінні квіти. Напевно, тому квіти вересня зворушливі і дуже красиві ...

осіння клумба

Осінь завжди залишиться найяскравішою часом, навіть незважаючи на наближення холодів, ділянки прикрашені не тільки достатком фарб опалого листя, але ще і масою осінніх квітів. Вони прикрасять обстановку, і стануть колискою для засинає осіннього саду.

осіння клумба

Давайте разом пройдемося по осінньому саду і подивимося на подарунки цього літа.

осіння клумба

Жоржини.

Одні з найбільш невибагливих і красивих квітів. Налічується близько 20000 видів жоржин. Між собою вони відрізняються по висоті куща, за будовою і формою суцвіть, за розміром квіток.

осіння клумба

Наші садівники однаково люблять анемовідние і піоновідние жоржини, комірцеві і голчасті, німфейних і кулясті.

осіння клумба

Розквітають жоржини у вересні і прикрасять осінню клумбу до заморозків. А поки гріє сонечко, жоржини радують квітникарів, прикрашаючи осінній сад.

хризантеми

Хризантема на осінній клумбі так хороша, що безперечно займає самий верх квіткових хіт-парадів.

осіння клумба

Різноманітні забарвлення хризантем не перестають нас дивувати: рожеві і бронзові, білі і кремові, жовті та оранжеві, червоні і бузкові ... одні хризантеми можуть прикрасити весь світ.

Хризантема - квітка короткого дня, тому і цвіте, коли день йде на спад. Є безліч сортів хризантеми, вони прикрасять будь-яку осінню клумбу.

осіння клумба

Але, крупноцветковие хризантеми в наших умовах досить складно виростити, але око радує і велика кількість чудових дрібніших форм. Сьогодні квітникарі віддали свою перевагу невибагливим корейським хризантеми, посипані радісними квітками.

осіння клумба

Хризантеми садять в рабатках, клумбах, в групових посадках і вздовж доріжок.

Анемона.

Ці милі квіти схожі на весняні первоцвіти.

осіння клумба

Легкі і ніжні, вони полонять своєю беззахисністю напередодні суворої зими, створюючи контраст між м'якою чистотою пелюсток і холодним в'янення природи.

осіння клумба

На садових ділянках вирощуються гібридні анемони, повстяна і японська. 

Колхикум або пізньоцвіт.

Пізньоцвіт, вважається загадковою рослиною в нашій природі. Хімічний склад і цикл його розвитку незвичайні і викликають великий інтерес.

осіння клумба

Пізньоцвіт в період свого цвітіння справляє незабутнє враження.

Основні його достоїнства - несподіванка «осіннього» кольору серед жовтих відтінків осені.

осіння клумба

Це гідності роблять пізньоцвіт бажаним гостем в осінній клумбі.

осіння клумба

Дуже гарний колхікум в групових посадках навколо водойм, вздовж доріжок, на газоні і в кам'янистому саду.

Багаторічні айстри.

Ця красуня є класикою жанру на осінній клумбі.

осіння клумба

Велика розмаїтість форм і розмальовок для осіннього часу - справжній подарунок природи.

Увесь вересень астра буде палахкотіти усіма відтінками цього літа: ліловими, рожевими і фіолетовими квітами.

осіння клумба

Часом у нас ці чарівні кущі називають сентябрінкамі або октябрінкамі.

Золотарник.

Золотарник, осіння мімоза, північна мімоза, солидаго ... можна по-всякому називати рослина, здатне доповнити оформлення саду восени.

осіння клумба

Садити золотарник можна в групових посадках, можна створювати невеликі клумби одного типу.

осіння клумба

Золотарник використовують в осінніх букетах, він чудово доповнює зимові, тому постарайтеся знайти в своєму саду невеличкий куточок для цього прекрасного рослини.

Очиток видний.

Очиток видний - холодостійка рослина, яка не боїться заморозків. Розквітає очиток в серпні і коли вже практично всі квіти зів'яли, очиток видний продовжує цвісти яскравою плямою.

осіння клумба

Рослина, родом з Кореї, Китаю і Японії. Є кілька сортів цього очитка, вони розрізняються відтінками: білі, рожево-бузкові, пурпурні, червоні.

осіння клумба

Очиток видний невибагливий - холодостійкий, посухостійкий, прекрасно зимує і практично і не уражається шкідниками. Віддає перевагу родючому грунту - на ній очиток видний розкішно цвіте.

рудбекия

Великі кущі рудбекии блискучою і глянсуватою ефектно виглядають у великих масивах на тлі хвойних або газону. Даремно, забутий квітникарями, коли то так популярний сорт рудбекии «золотий Куля». Його високі, близько 2 м, жовті куртини помітні здалеку.

осіння клумба

Ця рослина підходить для заднього плану для оформлення великих просторів.

Ось ми і пробіглися по осіннім клумб і подивилися на осінні рослини. За кадром же залишилося ще безліч красивих осінніх квітів - це і фізаліс Франше, троянда, гладіолуси і деревій, чорнобривці.

осіння клумба

Наша природа просто невичерпна, їй є чим прикрасити нашу Землю і восени, і влітку, і навіть взимку.

осіння клумба