Як позбутися від мурашок в городі: найпопулярніші способи

Поява мурах в городі стає великим головним болем для багатьох городників і садівників. Хто коли-небудь стикався з такою проблемою прекрасно знає, на скільки складно позбуватися від численної колонії комах.

Є безліч способів, як позбутися від мурах в городі. Можна застосовувати різні інсектицидні препарати або звернутися до народних засобів.

Можна позбутися від садових мурашок і більш гуманними способами, якщо немає бажання вбивати дрібних і деколи дуже корисних комах.

У цій статті розглянемо всі перевірені способи позбавлення садових і городніх ділянок від мурах.Як позбутися від мурашок в городі

Як виникають мурашині сім'ї в городі

Комахи постійно досліджують нові території, на яких існують відповідні умови для проживання.

Головними критеріями для мурах є грунт, вона повинна бути досить м'якою, і велика кількість різного прожитку.

У раціоні мурах присутні гусениці, метелики, павуки, ягоди, фрукти.Мурахи харчуються ягодами

Як тільки комахи знаходять відповідне місце для харчування і будівництва свого гнізда, повідомляють своїм родичам і вже через деякий час колонія мурашок прекрасно приживається на новому місці.

Мурахи не ходять поодинці, і якщо виявити окрему особина на своїй ділянці, то можна сміливо припустити, що десь неподалік уже зводиться мурашник.Як позбутися від мурашок в городі

Як вивести комах зі своєї ділянки

На сьогоднішній день є безліч способів як позбутися від мурах в городі назавжди. Найефективнішим способом вважається застосування готової отрути.

Якщо немає можливості купити такий засіб в спеціалізованому магазині, то можна в домашніх умовах постаратися приготувати такий засіб.

Крім того, існують спеціальні пастки, за допомогою яких також можна ефективно раз і назавжди позбутися від цих комах.

У садових і спеціалізованих магазинах можна знайти безліч різних препаратів, спрямованих на професійне усунення мурах. Наприклад: Великий воїн, ФАС, мурашина і багато іншого.Популярний засіб від мурашок

Форма випуску задовольнить будь-якого садівника, можна зустріти гелі, гранули, таблетки, порошки і рідини.

Людина і домашні тварини по-різному реагують на ці кошти, тому під час обробки території необхідно дотримуватися запобіжних заходів.

Інсектициди спрямовані на ураження нервової системи комах, обездвиживают і як наслідок наступає їх загибель.

Не рекомендується нехтувати запобіжними заходами і занадто сильно обробляти територію своєї ділянки.

Це все може призвести до згубних наслідків для врожаю, який росте на грядках.

Перед використанням інсектицидів в обов'язковому порядку необхідно уважно ознайомитися з інструкцією, що додається.Популярний засіб від мурашок у вигляді гелю

Народні засоби для позбавлення городу від мурах

При знищенні колонії мурах ефективними вважаються не тільки спеціалізовані засоби. В їх відсутності виникає питання про те, як позбутися від мурах в городі народними методами.

Для знищення комах прекрасно підійде борна кислота, гас, нашатирний спирт.

Хорошим і одночасно ефективною зброєю проти колонії мурах можуть стати зола і вапно.

Серед садівників поширені такі методи боротьби з комахами:

Можна вирізати з овчини невеликі смужки, потім змочити їх карболової кислотою.

За допомогою даних смужок обв'язати все насолоди, на яких присутній тля або знаходяться мурахи. Відстань від землі до смужок зазвичай становить 15-20 см.

Викопується навколо мурашника невелика канава, заливається сероуглеродом і підпалюється. Даний спосіб знищує мурашник цілком.Як позбутися від мурашок в городі

Використання пасток

Зазвичай мурахи, полюючи на паддю або переносячи тлю, шикуються в ряд, піднімаючись по стовбурах рослин.

В цьому випадку ефективними способами боротьби з комахами стають пастки.

Як пасток найчастіше використовуються клейкі і електронні стрічки. Мурашки прилипають до клейкої стрічки або отримують електричний розряд, який їх вбиває.

Такі пастки можна купувати в магазині або виготовити самостійно. Перед тим, як застосовувати пастки, необхідно захистити стовбури дерев.

Для цього всі тріщини рекомендується замазати глиною або садовим варом. Що б зробити липку стрічку від мурах самостійно, потрібно вазелін або солідол.

Дані речовини наносять невеликим шаром на харчову плівку, яку попередньо намотують на стовбур дерева.Мурахи харчуються залишками їжі

Способи відлякування мурашок з території ділянки

Багатьом садівникам стає шкода цих маленьких комах. Виникає питання, як позбутися від мурах в городі назавжди, але при цьому не знищувати їх.

Для цього можна постаратися їх прогнати. Існує чимало способів як це зробити.

Мурахи часто не переносять різкі запахи, тому одним з ефективних способів прогнати комах є застосування рослин, що виділяють неприємні запахи.

До таких рослин можна віднести:

томати;

часник;

чистотіл;

м'ята;

петрушка;

Гірчиця.

Ще одним ефективним і гуманним методом можна вважати переміщення мурашника на інше місце. Цим способом необхідно користуватися ввечері, коли колонія мурашок перебуває в своєму гнізді.

Необхідно викопати гніздо, помістити в відповідну тару і віднести подалі від свого городу.

Головне, не залишати матку яка завжди знаходиться в глибині мурашника. Щоб на місці гнізда не залишалися яйця, матка або окремі мурахи, все необхідно залити окропом.

Якщо вчасно очищати свій город від продуктів, які вживають мурахи в їжу, то можна ненадовго позбутися від непрошених гостей. Відсутність їжі змусить комах шукати для себе нові місця для проживання.

Якщо правильно скористатися порадами про те, як позбутися від мурах в городі, то можна надовго забути про цю проблему.Як позбутися від мурашок в городі

Щоб мурахи більше не поверталися необхідно:

Видаляти всі бур'яни і мертві рослини;

Не залишати на землі кісточки від фруктів і солодких ягід;

Прибирати все залишки їжі після себе;

Садити на ділянці пахучі рослини (тютюн, м'ята, гірчиця, петрушка);

Знищувати тлю.