Букет троянд - квітка з любов'ю

Мені абсолютно завжди приносить задоволення приходити на побачення до чарівної розкішної дівчині з красивим букетом чудових квітів, запашних ніжним ароматом. У період нинішнього розвитку доставка квітів по Тольятті дає нам набагато більше можливості. Цього разу я віддав свою перевагу букету троянд. Незважаючи на те, що букет троянд давно набрид усім і став банальний, я все одно вирішив подарувати його незвичайним чином. Ось прийшла дівчина, поцілувала мене і чекає уваги. Я продовжив зустріч словами і букет квітів припав їй до вподоби.

Букет троянд

Про букет троянд придумали багато казок. Троянди завжди обожнювали і звеличували, в усі віки красу і містичну привабливість букета квітів, який привертав до себе погляди. У всі часи квітка користується популярність. Ще в Стародавній Греції плаття нареченої доповнювали весільні букети троянд, ними засипали дорогу переможців, коли вони поверталися до своїх домівок з війни, їх приносили в дар богам, і стародавні храми були оточені садами прекрасних троянд.

Букет троянд

І зараз, під час розкопок стародавніх міст знаходили монетки, з зображення букету троянд. А в Стародавньому Римі троянди прикрашав будинку дуже багатих і знатних людей. А коли проходив бенкет, тоді всіх шановних гостей закидали і обсипали пелюстками троянд. Букет трояндБагаті і знатні люди любили купатися у ванні з рожевим кольором води, з квіток троянд робилося прекрасне і чудове вино, їх навіть додавали в різноманітні солодощі та страви, які і в наш час користуються популярністю на Заході. Через деякий час вирощування троянд стало цілком доступно людям, які проживають в інших країнах світу.

Букет троянд

Грецька легенда говорить про те, як прийшов до нас всіма улюблений букет троянд - його піднесла людям чарівна богиня Хлоріс. Одного разу богиня знайшла мертву німфу, і спробувала дати їй життя. Зробити німфу живий їй не вдалося, після цього випадку богиня Хлоріс взяла у Афродіти привабливості, у грацій - радість і яскравий колір, у превосходнейшего Діоніса взяла дурманного аромату, у інших божеств - багато іншого, що так сильно притягує нас в букетах троянд.

Букет троянд

Так в і з'явився чудовий квітка, що відрізняється від всіх - троянда. У давньогрецькій міфології, є символом любові і пристрасті, троянда це емблема богині кохання Афродіти. Роза символізує собою любов, пристрасть і бажання. Букет трояндЗа часів Ренесансу троянда порівнювалася з планетою Венерою через її краси і аромату, а колючість шипів троянди - з хворобливими ранами від любові. Підносячи букет троянд своїй дівчині скажіть, що це символ любові.

Букет троянд