Сакура в саду

Шанувальникам східної культури, цінителям краси природи, необхідно посадити у себе в саду прекрасну сакуру. У кожного, хто вирішив звести у себе в саду японський ландшафтний дизайн, має бути це дерево.

В Японії, щорічно до кінця березня святкують період цвітіння сакури. Люди влаштовують собі відпочинок, пікніки, чаювання під цим чудовим деревом, гуляють під його ароматними гілками.

Сакура в саду

Японці вважають, що якщо пилок з сакури впаде на Вас, вона, безсумнівно, принесе у Вашу оселю щастя, гармонію і благополуччя.

Також, вважається, що в період цвітіння сакури потрібно багато пити і їсти, щоб потім людини чекав великий достаток. За пишного цвітіння сакури, можна визначити, що скоро дозріє рис та інші культури сільського господарства.

Інша легенда свідчить, що квітка сакури - це будинок померлої душі людини. Тому, дивлячись на квітуче дерево, японець радує своїх померлих родичів, а ті забезпечують його гармонією в життя.

Сакура в саду

Шанують сакуру японські поети, які вважають, що сидячи під деревом, воно принесе їм натхнення.

У наші дні існує велика різноманітність видів сакури. Але найбільш популярними і давніми є тільки 10 видів. Сакура цвіте всього на всього 10 днів, але це не зупиняє кожного японця придбати собі в сад сакуру.

Безсумнівно, дізнавшись про такий дивовижний дереві, інші національності і любителі Сходу прагнуть мати на своїх ділянках сакуру.

Сакура в саду

Але, на жаль, російський клімат не дуже підходить для цієї рослини.

Японці ж, в свою чергу вважають, що це можливо, потрібно тільки з Японії привести в Росію дворічні Колеровать саджанці з північній частині Японії, острова Хоккайдо. Зима на цьому острові дуже схожа на російську, тому сакура в цих краях витривала до холодів.

Сакура в саду

Але, все ж, посадивши це ніжне дерево в Росії, слід вирощувати її під наглядом фахівців, які можуть підказати потрібне розташування сакури на Вашій ділянці і як за нею доглядати.

Сакура в саду

Якщо Ви хочете придбати міні-сакуру (бонсай), будьте обережні, Вам можуть продати черемху, яка дуже схожа по цвітінню, або вишню, абрикос або інше дерево. Так що, в оригіналі, японську красу краще купувати в спеціальних магазинах, або в Японії.

Сакура в саду

Сакура є джерелом створення дивовижних віршів, поем. Люди істинно вірять, що квіти сакури приносять щастя. А любителі східної культури істинно сподіваються, що з часом сакура Японського стилю.