Гарний газон своїми руками

Таким чином, ви прийняли рішення про те, що газон вам необхідний, дізналися інформацію про те, де можна придбати газонну траву, і навіть на мить уявили, як буде виглядати мангал і плетене крісло серед зеленої галявини. Отже, саме час приготувати місце для посіву. Насамперед необхідно перекопати площа і вибрати все бур'яни. Це виконати можете власноруч або ж вдатися до допомоги віялових грабель, головне, щоб в землі не залишилося ніяких кореневищ.

Гарний газон своїми руками

Крім, всього цього також необхідно застосовувати препарати, які допомагають позбутися від бур'янів. За тиждень перед посівом необхідно застосувати ці препарати. Перед посівом не варто чекати менше тижня, так як безліч насіння може пропасти. Найбільш популярні застосовуються речовини з метою знищення бур'яну - Раундап, Торнадо. У разі якщо ніяк не виходить відшукати такі речовини - в такому випадку замініть їх аналогічними препаратами.

Правильний підхід до вибору травосуміші

Купуючи газонну траву необхідно враховувати не тільки специфіку землі, а й подумати про те, який спосіб вам більше підійде для догляду за газоном. Варто також подумати і про майбутнє звільнення за ним. Чи зможете регулярно обробляти його, удобрювати вчасно, поливати. Необхідно також стежити, щоб не було сильно затемнених ділянок. Все це потрібно для того, щоб ви могли визначитися які саме насіння вам варто купувати.

Гарний газон своїми руками

У разі якщо у вас немає часу на пошуки необхідної інформації, тоді ви можете звернутися за допомогою до професіоналів, які займаються озелененням ділянок. Здійснити покупку травосмеси або насіння ви можете також на веб-сайтах інтернету. Але не забувайте про те, що можете легко потрапити в руки аферистам так само як і в будь-якому торговому центрі. Адже вони на цьому наживаються, що обманюють вас. Щоб цього не сталося звертайте увагу на те, якими навичками володіє цей фахівець по потрібному вам продукту, чітко він відповідає на поставлені йому запитання.

Гарний газон своїми руками

сівши газону

Щоб в майбутньому ваш газон виглядав досить привабливим - цього варто додати особливий інтерес. Кращим варіантом для посіву годиться ручна сівалка. Її можна купити в будь-якому садово-городній магазині. Але якщо ви не бажаєте витрачати кошти на такий прилад, можете скористатися ручним посівом. Такий варіант є також непоганим. Попросту слід стежити за тим, щоб насіння лягали однаково на площу, не було ніяких пропусків - тільки таким способом ви зможете домогтися чудовою зеленою галявинки.

Гарний газон своїми руками

Турбота про газоні після посіву

Як правило, саме в перший рік потрібно якомога краще доглядати за насінням трави, які знаходяться в землі, так як їм потрібні як додаткова підживлення, так і азотні, аміачні добрива, після всього цього вони починають краще сходити і набираються зеленого кольору. Газон необхідно поливати двічі на рік, особливо перед зимовими місяцями, а також і після них. Удобрювати газон ви можете власноруч, не вдаючись до допомоги професіоналів. Суть в тому, щоб був вибраний вірний склад і було внесено однаково.

Гарний газон своїми руками

Турбота перед зимовими місяцями і після них

Саме в цей період місяців потрібно добре попрацювати над своїм газоном. Перед першими заморозками газон коротко стрижуть, а обстрижену траву прибирають з майданчика. Необхідність полягає в тому, щоб на весну у вас був новий газончик, а якщо не дотримуватися цих вимог, то він, може, і не з'явитися.

Гарний газон своїми руками

У весняні місяці газон очищають граблями, а територію ділянки - аератором. Даний період, більш відповідний, для досіву насіння, так як на ділянці скоріше за все за зимові місяці утворилися тріщини.

Гарний газон своїми руками

А також можете самостійно сформувати свій газон. Для цього вам буде потрібно додати трошки старань і набратися знань, які можете знайти на веб-сайтах озеленювачів. Деякі газонні трави потребують сезонної стрижці - цього вистачить вам на роки, щоб поляна тішила вас своїм гарним і чудовим видом.

Гарний газон своїми руками

рулонний газон