Заміський ділянку: основні способи оформлення, композиції та прийоми дизайну

Ви коли-небудь представляли, як буде виглядати ваш заміський ділянку? Сьогодні ми розглядаємо одну чудову ідею справжнього майстра. Йтиметься про поєднання вишуканих рослин, керамічних скульптур і затишних куточків для відпочинку поруч зі ставком, в якому неспішно гойдаються латаття. заміський ділянкуВся ця пишнота стало втіленням побажань і захоплення господині заміської ділянки, і з'явився сад - ніжний, м'який, створений для того, щоб насолоджуватися життям і жити в гармонії з природою.

Якщо ви вирішили оформляти заміський ділянку, пам'ятайте, що будинок і сад повинні відповідати один одному, гармоніювати і створювати єдиний емоційний фон. У представленій нами ідеї так і сталося: будинок ідеально вписався в зелену гущавину, створену навколо нього. заміський ділянкуБалкон і колонада виходять в сад, і протягом дня можна спостерігати чудові, мінливі види, які дарують чудовий настрій мешканцям будинку. Місця для відпочинку, гармонійно розташовані на лоні природи, доступні для відпочиваючих в будь-який час і тим самим природно поєднуються з повсякденним життям.заміський ділянку

Звичайно, таке пишність з'явилося не за помахом чарівної палички. Ще на етапі проектування виникли деякі суто функціональні завдання. Наприклад, територія ділянки в сторону від будинку мала природний ухил трохи більше метра. Після деяких роздумів поверхню землі вирішено було вирівнювати, а ділянку розділити на дві тераси. Таким чином, з'явилося просторове зонування. На додаток до зонування вирішили спроектувати 35-метрову бетонну стінку з округлими формами. заміський ділянкуЗгодом стінку облицювали натуральним піщаником теплого бежевого відтінку, що додало її зовнішності м'які і природні обриси. Таким чином, на місці просторового зонування з'явилося і смислове.

На нижній терасі в основному розташовуються рослини, це чудове місце для прогулянок Верхня тераса - переважно зони для відпочинку. Тут в ландшафтний дизайн включена альпійська гірка і ставок, що представляє не просто водойма, а дуже складна споруда, оброблене сіро-блакитним піщаником. заміський ділянкуНад ставом схилилася плакуча верба Matsudana, а в центрі водойми - чудова латаття, квітуча з середини літа і до глибокої осені. Милуватися лілією можна не тільки з берега, але і з химерно зігнутого над водою містка, плавно переходить в невеликий майданчик округлої форми. заміський ділянкуУ теплу пору року на ній розміщують садові меблі, і тоді милуватися куточком природи можна, зручно розташувавшись в кріслі.

Посадка високорастущіх дерев - не проста справа. Великі дерева, що ростуть на межі ділянок, так чи інакше змінюють зовнішній вигляд сусідній дачі. В даному випадку дизайнер використав цікавий прийом, коли дерева сусідньої ділянки гармонійно влилися в задуману композицію. заміський ділянкуОбігравши пишну, високу європейську ялина, зростаючу у сусідів, майстер розташував на її тлі клена Drammondi. Темна, насичена зелень хвої прекрасно контрастує з білою облямівкою кленового листя. Ще більш прикрашає композицію снежоягоднік кістістий, в кінці літа покривається білими плодами. Чудова картина декоративного куточка радує око протягом декількох місяців - з ранньої весни і до пізньої осені.заміський ділянку