Чому жовтіє і опадає листя драцени.

Можливі причини жовтінню, опадання листя.

Багато господарів, у яких є ця рослина, нарікають, що у драцени постійно жовтіють листя. А далі може бути всихання та опадання. І нехай листя просто пожовкли і міцно тримаються, не опадають, але це досить сильно псує зовнішній вигляд рослини.

Причини цього, можуть бути які завгодно. У кращому випадку, жовтизна тільки зіпсує зовнішній вигляд рослини. Але трапляється і таке, що зміна кольору листя є певним сигналом про те, що здоров'я домашнього «вихованця» не в порядку.

жовтіє драцена

вік рослини

Для драцени досить нормальне явище, коли оголюється стовбур. Листя жовтіють поступово, у міру зростання, потім засихають і опадають. Але опале листя завжди замінюють нові, молоденькі листочки.

Через такого зростання драцена чомусь навіть схожа з пальмою. Вона має рівний стовбур і красиву шапку, що складається з досить довгих листя, завдяки чому її зовнішність досить цікава і незвичайна.

Якщо ви помітили, що почали жовтіти нижні листочки, причому пожовтіння це, зовсім незначне, але сама крона розвивається добре, то тоді не варто турбуватися. Ви просто можете поспостерігати за самою ситуацією.

жовтіє драцена

правильний полив

Дуже часто листя змінюють колір, завдяки тому, що рослина нерегулярно поливають. Ця причина є дуже серйозною, і тому квітникар обов'язково повинен надати допомогу. Рослині не подобається надмірний полив, але також воно не любить, коли занадто пересушена грунт.

Якщо земляний кому буде постійно мокрим, то поступово грунт почне утрамбовуватися, а це призведе до того, що буде надходити набагато менше кисню. Завдяки цьому почнеться загнивання.

жовтіє драцена

Тому, коріння драцени перестають виконувати відведену їм завдання і завдяки чому листя перестають отримувати звичне харчування.

До того ж, через надмірну вологи може утворитися грибок, через якого може початися загнивання кореневої системи. Щоб уникнути всіх цих неприємностей, потрібно давати просихати землі хоча б на 2 см.

жовтіє драцена

Про грунті і добриві

Пожовтіння листя у драцени може відбуватися через те, що у квітки погана грунт. Для рослини потрібна легка і поживний грунт. Через два роки, після того, як у вас з'явилася драцена, необхідно буде змінити їй грунт і горщик.

Як грунт, може відмінно підійти універсальний грунт.

жовтіє драцена

Приблизно через три місяці, необхідно буде підгодувати рослина. Добриво підходить таке ж, як і для пальм.

жовтіє драцена