Садові фонтани: пристрій, розташування на ділянці, різновиди. Фото садових фонтанів

У світі існує багато видів фонтанів, сюди відносять і кімнатні, декоративні та садові, промислові. Для нас на сьогоднішній день дуже актуально обговорити садові фонтани.садові фонтани

Декоративні садові фонтани

Такий вид фонтана, як правило, встановлюється на площі під відкритим небом. Зазвичай для цього використовують майданчик в саду або в парку. Садові фонтани, служать одним з найяскравіших архітектурних елементів в ансамблі всього будинку, тому до його підбору слід віднестися дуже серйозно. Саме фонтани в саду, повинні завершувати весь ваш садовий ландшафт.

Гідротехнічна конструкція садового акваріума різниться в залежності від розміру фонтану, а також способом подачі води назовні. Фонтани можуть каскадні і струменеві. Від таких же параметрів залежить його розташування на території ділянки, кількість насадок на фонтан, продуктивність і потужність загального насоса.

Після того, як ви вибрали тип вашого фонтану, вам слід визначитися, з якого матеріалу буде виготовлений ваш майбутній елемент декору.садові фонтани

Садові фонтани, які виготовлялися багато років тому, не мали такого декоративного оформлення, як підсвічування. Саме сучасні технології дозволяють це зробити, використовуючи різні світлові типи обладнання.

Садові фонтани сучасного виробництва облаштовані різнокольоровою підсвіткою, яка робить це неповторне ландшафтне спорудження ще більш привабливим, ніж воно є насправді.садові фонтани

Слід пам'ятати, що при виборі майбутнього фонтану неможливо обійтися без допомоги фахівця, який докладно розповість вам, в чому переваги і недоліки різних видів фонтанів, і який з них найкраще вибрати саме вам.

Також знадобляться поради дизайнера, який допоможе вам вибрати місце для цього елемента архітектури, і рекомендації інженера, який буде займатися установкою фонтану.

Необхідні вам інструкції нададуть фахівці відповідної компанії, також вони складуть для вас дизайн-проект і індивідуальне архітектурне рішення.садові фонтани

Види садових фонтанів

Якщо розглядати характеристику садових фонтанів за видами, тоді і можна розділити на такі:

1. Садові фонтани рециркулируют. Вони можуть використовувати воду з великої водойми, в який потім ця ж вода і буде скинута. Можливий також варіант, коли для такого фонтану створюється спеціальна ємність з водою, з якої він буде харчуватися і в яку назад віддавати воду.

2. Садові фонтани, в які вода надходить з різних джерел. В такому випадку скидання води здійснюється в водостічну систему.

3. Є садові фонтани, у яких все навпаки відбувається. Вони беруть своє харчування у водопровідній системи, а скидають воду в певну ємність, призначену для цього.

4. І найпростіший тип, це коли споживана вода надходить з водопроводу, а потім туди ж і йде використана рідина.

Слід зазначити також, що зовнішні типи фонтанів, можна розділити на садові, паркові та пристінні.садові фонтани

Однією з рис садових фонтанів, яка відрізняє їх від безлічі інших, є розміри і форми. Як правило, тут використовують невеликі декоративні фонтанчики витонченої форми. Встановлюють садові фонтани для того, щоб створити на вашій ділянці атмосферу спокою і підкреслити природу, яка оточує ваш будинок.

Садові фонтани в залежності від будови системи подачі води і потужності можуть бути такими: скульптурні, фонтани зроблені у вигляді джерел, відрізнятися в залежності від кількості чаш, одно- і багатоструменеві фонтани та інші.садові фонтани

Наступний вид це паркові фонтани. Відрізняються вони в основному тим, що їх розміри набагато більше звичайного садового фонтана. Біля великих паркових фонтанів особливо в літню пору збираються жителі і приїжджі, для того щоб відпочити або навіть сфотографуватися.

Можна, звичайно, парковий фонтан розмістити і на своїй ділянці, головне щоб площа дозволяла. Зазвичай такі фонтани робляться з тваринами і скульптурами, з колонами, з кулями і з іншими варіантами скульптур.садові фонтани

Також велику популярність останнім часом набрали пристінні садові фонтани. Їх основна перевага виступає в тому, що вони дозволять заощадити вам і так не велику площу вашого садового ділянки. Також вважається, що пристінні фонтани є відмінним доповненням вашого архітектурного ансамблю.

Для створення таких фонтанів використовують найрізноманітніші форма і фігури, в залежності від того, в якому стилі виконані будівельні роботи на вашій ділянці. Дуже часто для оформлення пристенного фонтану використовують барельєф людей або тварин, а також імітацію ллється з глечика води.садові фонтани

При виборі садового фонтана найголовніше враховувати ваші власні переваги щодо дизайну, а потім вже прислухатися до думки інших. А інженери вам підкажуть, як краще на вашій ділянці встановити фонтан.