Чудові троянди для прикраси саду, присадибної ділянки. Красиві фото троянди.

Всі знають, що троянди зараз дуже популярні, завдяки їх зовнішню красу їх люблять використовувати для прикраси своїх ділянок садівники і ті, хто займається ландшафтним дизайном. Троянди - дуже красиві квіти, їх можна сміливо назвати королевами садового простору, багато хто віддає їм центральне розташування на своїй ділянці, щоб квіти були добре видно і надавали ділянці доглянутий і благородний вигляд.

Троянди для прикраси саду

Троянди можуть використовуватися:

- для акцентування уваги;

- як основна рослина для ансамблю рослин;

- як жива огорожа або стіна;

- для прикраси арок, альтанок або веранди;

Троянди для прикраси саду

Термін акцент садівники розуміють по-різному, одні вважають акцентом такі рослини, які володіють чудовою зовнішністю, і призначені для висаджування в поодинці або ж поруч з іншими, менш привабливими рослинами, щоб залучати до них увагу. Інші впевнені, що це квіти або чагарники застосовуються для позначення якогось місця на ділянці, наприклад, входу в будинок.

Троянди для прикраси саду

У цих двох випадках є одна загальна закономірність, рослини використовувані як акцент повинні виглядати красиво, мати відмінні риси і привертати увагу. Королеви квітів якраз підходять під цей опис, природа добре постаралася створюючи ці чудові квіти, ще однією перевагою є достаток кольорових гам троянд.

Основні рослини в композиціях це постійні рослини, навколо яких висаджують інші квіти. З цього повинна вийти оригінальна і красива композиція.

Троянди для прикраси саду

Базові квіти надають певний настрій всій ділянці, троянди ідеально підходять для цього. Ансамблі з ними в головній ролі зазвичай розміщуються біля основи будівель або на паркані. Зазвичай ансамблі з участю троянд роблять у кілька ярусів.

Троянди для прикраси саду

Перед втіленням своїх ідей для композицій з трояндами в життя слід враховувати, що в дорослому стані рослини буду більше за розміром, інакше з цього всього можуть вийти звичайні зарості. У таку композицію слід включати чагарники і вічнозелені рослини, тому що троянди квітнуть тільки в певний сезон.

Троянди для прикраси саду

Придумуючи дизайн парканів і однорідних стін слід використовувати трояндочки кучерявих сортів. Також такі квіти послужать хорошим прикрасою для альтанки, арки або веранди будинку і інших споруд на ділянці. З великих чагарникових троянд можна створити чудові живоплоти, вони будуть виглядати дуже красиво і допоможуть в догляді за дітьми і тваринами. Великі квіти можуть стати відмінним фоном для дрібних рослин. А карликові троянди можуть служити органічним фоном для одиночних рослин.

Троянди для прикраси саду

Троянди для прикраси саду

Троянди для прикраси саду

Троянди для прикраси саду

Троянди для прикраси саду