Квітуча яблуня 4 фото

Саме весняне видовище це квітуча яблуня. Квітучий яблуневий сад.

Навесні яблуні сильно цвітуть. Сади тонуть в біло-рожевої пелені. Якщо підрахувати скільки квітів на одному яблучному дереві, тоді вийде кругленька цифра з п'ятьма або навіть шістьма знаками. Навіщо яблуні необхідно так багато квітів?

Це його запас. Все в природі пристосоване для розмноження, продовження роду. Надалі більшість цих квітів і зав'язі осипається. Але велика кількість поживних речовин яблуня вже витратить на їх зростання і цвітіння. Це навантаження і змушує яблуню «відпочивати» на наступний рік. Ми знаємо це явище як закладене самою матінкою природою, і називаємо його періодом плодоношення яблуні. Але ми можемо втрутитися в цей процес і знижувати ризик цієї періодичності.

На початку цвітіння яблуні в суцвіттях видаляють бічні квіти, залишивши два - три центральних кольору. Видаляють повністю суцвіття яблуні в сильно затінених місцях в центральній частині крони. Вирізують секатором слабкі тінисті гілочки. При утворенні зав'язей їх проріджують. Роботи по проріджування зав'язей квітучої яблуні називається «нормировка врожаю». Видаляйте пошкоджені, затінені, потворні зав'язі, а влітку проведіть прищіпку всіх її пагонів.

квітуча яблуня

квітуча яблуня

Ось джміль робить свій весняний обліт.

квітуча яблуня

квітуча яблуня