Лантану камара штамбової форми

Правду кажуть, що строкато квітуча лантану здатна прикрасити практично будь-який інтер'єр.

Лантану є представником вербенових, її кущ може досягти 150-сантиметрової висоти. Досить швидко зростає і без проблем переносить стрижку.

У сприятливих лантану умовах ця рослина легко захоплює прилеглі території, безсоромно витісняючи інші рослини.

У деяких країнах з огляду на настільки агресивного настрою розведення лантан в садах заборонено законом. А ось в горщику рослині агресію вже не проявити.Лантану камара штамбової форми

Посадка і догляд за штамбової лантану в домашніх умовах

Для штамбового формування кімнатних растенійних рослин найважливішими залишаються перші пару років життя.

Тому, перешкоджаючи утворенню нижніх бічних пагонів, в перший рік вам слід старанно ростити укорінений живець з опорної паличкою до необхідної висоти.

Якщо шкіра, листя, так само як і при прищіпку і обрізання лантану подарує вам приємний запах.

Другим етапом буде прищипивание верхівки. Часом на молодих гілочках утворюються квітконоси, проте саме цвітіння можна відсунути. Чи продовжувати формувати ваше рослина далі - вирішувати вам.

Цвітіння у лантан дуже багате, барвисте й різноманітне. Одночасно ви зможете помилуватися пофарбованими в різні кольори п'ятисантиметровими в діаметрі зонтичними суцвіттями цієї рослини, що складаються з безлічі дрібненькі квіточок, змінюють своє забарвлення по ходу дозрівання.Лантану камара штамбової форми

Спочатку квіти набувають блідо-жовтий відтінок, а після одягаються в рожеві тони. Залежно від виду квітники можуть бути білими, жовтими, червоно-жовтими, фіолетовими.

Період цвітіння лантан починається з червня і закінчується у вересні, а ближче до жовтня на місці відцвілих квітників з'являються синьо-чорні сильно отруйні ягоди.

Вони темніють у міру дозрівання. Листя лантан овальної форми і мають загострені зубчасті краї.

Взимку рослина може відпочити в прохолодному місці, полив повинен бути обмеженим. Щоб домогтися рясного цвітіння і пишною крони по весні гілочки лантан слід підрізати.Лантану камара штамбової форми

Підживлення і добриво

Підгодовувати лантану можна добривами в період активного цвітіння і зростання, раз на три або чотири тижні. Підійдуть комплексні добавки для квітучих рослин.Лантану камара штамбової форми

Хвороби і шкідники

У лантан є шкідники: попелиця, білокрилка, щитівка, павутинний кліщ. В якості профілактики можна обприскувати листя водою. Але вода не повинна потрапляти на суцвіття.