Як збільшити урожай огірків в 2 рази

Для початку необхідно вибрати урожайний сорт, який був виведений, орієнтуючись на особливості певній галузі і перевірений дослідним шляхом. Звичайно, можна спробувати виростити екзотичні сорти, але в цьому випадку не варто розраховувати на збір високих врожаїв.Як збільшити урожай огірків

Посадка і догляд за огірками

Огірок відноситься до теплолюбних культур. Сіяти насіння в грунт потрібно тоді, коли немає загрози заморозків і встановилася постійна температура від 20-25 градусів.

Через місяць на культурі утворюється 2-4 листочка.

Зазвичай, в середній смузі насіння огірків на розсаду, для вирощування в тепличних умовах висіваються в кінці першого весняного місяця.

Для зростання в незахищеною грунті можна садити на початку або в середині квітня.

Крім того, слід брати до уваги температуру ґрунту. Оптимальна температура грунту в період, коли прийде пора вирощувати розсаду - не менше 18 градусів.

І будь-яке її зниження, призведе до того, що культура припинить своє зростання або загине.

Коли приходить пора пересаджувати розсади, в грунті копають лунки, дотримуючись дистанції в половину метра, один від одного, поливають їх відстояною водою і кладуть в кожну жменю субстрату, в який сіяли насіння.Як збільшити урожай огірків

Органіку вносити під коріння не слід, тому що вона негативно на них впливає.

Якщо все робити правильно, молоді рослини на початку все одно будуть відчувати стрес, в результаті можуть скинути листя.

Затінення розсади в початковий період (14 днів) - міра, яка дозволить знизити наслідки після пересадки. У цей час слід скоротити полив, тому що коріння необхідне повітря, вони не повинні бути затопленими.

Ідеально проводити полив двічі в 7 днів, відстояною, теплою рідиною.

Якщо вийшло так, що після пересадки рослини припинили зростання, тоді необхідно перевірити умови утримання і оглянути на наявність на рослинах хвороб або шкідників.Як збільшити урожай огірків

Догляд за огірками після посадки в грунт

Догляд включає в себе кілька стадій:

Полив огірків після посадки на грядку. Щоб огірки не були гіркими, їх потрібно правильно поливати.

До того, як утворюються квіти, в сухий день огірки поливають тільки раз. Під кожен кущ слід вилити до півтора літрів рідини.

В наслідок поливають так, щоб в період, коли з'явилися зав'язі і в період збору плодів, кожен кущик отримував до 5 літрів рідини.

Полив здійснюється з періодичністю раз в пару днів. Якщо на вулиці похмуро і холодно, полив слід зменшити, щоб земля не перезволожений і культура не почала хворіти. Поливати рослину слід під корінь, тоненькою цівкою, щоб не ущільнити землю і не завдати шкоди кореневій системі, тому що вона розташовуються близько до поверхні.Як збільшити урожай огірків

Підживлення після висадки в грунт

Підживлення проводиться кілька разів за період вирощування. Через 14 днів після того, як розсада висаджена в грунт, її потрібно підгодувати.

Для чого готують склад: відро рідини змішують з 20 гр аміачної селітри, 10 гр сірчанокислого калію і 10 гр суперфосфату.

Під одну рослину виливається до 1 л складу. Як тільки огірки починають цвісти їх підгодовують складом з пташиного посліду і води в співвідношенні 1 до 20, або настоєм коров'яку, виготовленого в пропорції 0,6 л на відро рідини.

Під кожну рослину слід внести літр отриманої підгодівлі. Коли утворюються зав'язі, необхідно підгодувати рослини розчином золи, під кожен кущ вноситься до 0,5 л готового складу.

Готується наступним чином: 500 гр золи розчиняють у відрі гарячої води і 3 дні тримають в темному місці, потім проціджують. Потрібно два підживлення з періодичністю 10 днів.

Дотримання всіх вищеперелічених заходів, допоможе отримати високі врожаї огірків.Як збільшити урожай огірків