Гібіскус - китайська троянда

Хто ніколи не хотів з жінок, щоб у них в будинку росли троянди? Напевно серед квітникарів буде мало таких осіб.

Троянди красиві, їх квіти вишукані і приємно пахнуть, тільки дуже вже вони примхливі.Гібіскус - китайська троянда

Вихід для тих, у кого троянди не приживаються, є: гібіскус - китайська троянда. Ця квітка ні чим не гірше троянд, бутони червоного кольору більший і запах від них не слабкіше.

Про садовий гібіскус читайте тут - садовий гібіскус.Гібіскус - китайська троянда

Раніше Гібіскус був вірною ознакою заможності серед інших квітникарів. Причиною такого сформованому думку був дефіцит цих рослин і їх рідкість в регіонах нашої країни.

Зараз же кожен бажаючий може придбати або паросток цієї квітки, або насіння в спеціалізованому магазині або гіпермаркеті.Гібіскус - китайська троянда в горщику

Так само Гібіскус багатьом відомий за те, що з нього виготовляють корисний кислий ароматний чай червоного, як кров, кольору. Для цього використовується широко вид Hibiscus sabdariffa і застосовують для чаю його червоні бутони.

Історія цієї квітки походить ще з його дикого зростання, як запашного чагарнику.

Розводити ця рослина не складно. Ця квітка можна ділити живцями, листям і потім вже насінням.Жовтий гібіскус - китайська троянда

Саме таким способом в давнину почали процес окультурення суданської троянди. Цікавим виявиться і те, що люди намагалися використовувати ці рослини в їжу.

Як виявилося, можна вживати в їжу не тільки пелюстки у вигляді чаю, але і стебла цієї красивої рослини.

Листя так само підійдуть замість салату і багаті багатьма корисними вітамінами і антиоксидантами. Гібіскус - китайська троянда на століТак само суданська троянда добре відома в рядах гіпертоніків, адже червоний чай каркаде знижує тиск і підтримує в тонусі стінки судин.

Цей чай допоможе позбутися після важкого дня від втоми і напруги. Особливо добре позначається цей чай на стані очей.

Якщо для вас звичним явищем є синці під очима і головні болі від перевтоми, то варто вживати цей чай протягом усього дня.

Ви самі помітите, як швидко відпаде потреба в інших ліках. На сході суданську троянду вважають ліками від абсолютно всіх земних хвороб.Гібіскус - китайська троянда на підвіконні

У тих, у кого в крові високий рівень цукру в крові або завищене значення холестерину так само буде корисно знати про чай каркаде.

За допомогою нього можна ефективно знижувати дані значення, як і приводити в норму склад крові. Таким чином Гібіскус споконвіку був одним з прекрасних красивих рослин, але при тому і одне з найбільш корисних.Гібіскус - китайська троянда на балконі