Де і як купити орхідею

Є кілька варіантів покупки орхідей. Найпростіший спосіб це купити орхідею в сусідньому квітковому магазині. У наш час це не проблема для більшості сучасних великих міст.

купити орхідею

Можна спробувати відшукати місцевих любителів орхідей і придбати що-небудь з їх ній колекції. Якщо є доступ до інтернету або знайомі, які мають можливість полазити в мережі, то існує багато російськомовних сайтів, з форумами по взаємодопомоги і замовлення квітів через мережу інтернет. Вартість орхідей замовлених з урахуванням їх доставки до вас може бути дуже велика.

купити орхідею

Купівля в магазині квітів має як свої позитивні сторони, так і недоліки. В першу чергу, в дрібних квіткових магазинах або кіосках найчастіше крім вартості квітів ніякої достовірної інформації про майно, що продається квітці не володіють. Гірше того, можуть видати і недостовірну інформацію по виду орхідеї, або комерційної назви квітки. Один раз довелося бачити, як продавали орхідею під найменуванням "Сторчік".

купити орхідею

У перекладі з польської це звучить просто - орхідея. З іншого ж боку іноді є можливість вибрати з декількох однотипних рослин красивіше і здорове. Хоча і вважається, що найбільш кращий метод купувати орхідеї у любителів, так як вони вже адаптовані до кімнатних умов зростання.

купити орхідею

Справа в тому, що розділити орхідею на рівноцінні частини рідко кому вдається. Наприклад, задні частини орхідей в переважній своїй більшості випадків мають коріння гірше, ніж у передніх, так як коріння у орхідей в горщиках мають не довгий вік і часто живуть один або два сезони, чому активно сприяє неправильно проведена агротехніка.

купити орхідею

Звичайно ж, досвідчений квітникар-любитель, кращу частину залишає собі для розлучення, а початківцю любителю потрапляє не дуже хороша відокремлена частина.

У такій ситуації найбільш краще вибрати рослина з прокинувся паростком, з якого в майбутньому з'являться нові коріння. Після придбання можна залишити рослина на деякий час у колишнього власника як би на збереження, до появи нових коренів. Це спростить ваше завдання подальшого догляду за відсутності досвіду.

купити орхідею

Процес замовлення квітів через мережу інтернет може займати багато часу, але зате дає більше можливість придбати видові орхідеї і їх рідкісні гібриди, які в квіткових магазинах просто на просто ніколи продаватися не будуть. Однак, і тут трапляються невдачі. Іноді може прийти не те, що ви замовили або квіти можуть затриматися на митниці і прийти не в кращому вигляді.

купити орхідею