Незвичайні сорти гарбуза з фото і описом

Що таке гарбуз, знають всі. З давніх часів і по сьогоднішній день вона росте на ділянках багатьох дачників і городників.

Колись гарбуз вважалася ласощами. Її парили, варили з неї кашу, робили цукати.

Здавалося б, що тут дивного в цьому овочі? Але не всі знають, яка величезна кількість сортів гарбуза існує в природі.Незвичайні сорти гарбуза з фото і описом

Любителі чудасій із задоволенням вирощують японські сорти гарбуза. Їх загальна назва « Йокогама ».

Сюди входять гарбуза « Котику », « Кікудзі », « Чіремен », « Хідемі ». Ці овочі маленького розміру, схожі на іграшкові, злегка приплюснуті. Вони мають нерівну ребристу поверхню.

У них дивовижний аромат і приємний горіховий смак. Таку гарбуз їдять навіть в сирому вигляді. Зростає цей сорт в південних регіонах.

У середній смузі Росії виростити їх без теплиці важко. Сорт стійкий до захворювань і шкідників.Гарбуз сорту Йокогама

Дуже гарний сорт гарбуза чалмовідная . Вона дійсно нагадує за зовнішнім виглядом головний убір яскраво - помаранчевого кольору.

Сорт виведений американськими селекціонерами. Плоди досягають ваги в 4-5 кг. Гарбуз додають в салати і навіть їдять у свіжому вигляді, як яблука.

Кущики сорти компактні, легко переносять посуху, не бояться похолодання.

Рідкісний сорт Пальцефрукт їдять тільки молодим. Він схожий на смак на кабачки. Збережені взимку плоди використовують як ялинкові прикраси або для декору інтер'єру.

Сорт гарбуза Марина прийшов з Італійського міста Кьоджа. У плодів незвичайний вид, завдяки якому його часто називають Морським чудовиськом або царівною-жабою. Плоди чалмовідная, яскраво-зеленого забарвлення.

Спочатку вони гладкі, але в міру зростання і дорослішання покриваються горбками і складками. Вага гарбуза коливається від 5 до 12 кг.

Смак не схожий на звичайні сорти гарбуза, дуже солодкий, з присмаком лісового горіха. З повністю зрілих плодів готують начинки для пирогів, запікають цілком.

Сорт відрізняється великою врожайністю, але любить сонце і полив, добре зберігається. Його цілком можна виростити в регіонах середньої смуги.Гарбуз сорту Марина

У гарбуза сорту Плюшка кругла майже гладка форма.

Вага плодів до 1,5 кг. Вони яскраво-помаранчеві з білими смужками. М'якоть цього гарбуза використовують для харчування дітей і в дієтах.

Цікавим є сорт Дамський ніготь . Плоди овальної форми, схожі на диню з сіркою або жовтою шкіркою і ніжною смачною м'якоттю. Вага плодів до 5 кг.

Гарбуз Медовий десерт має сплюснуту форму з добре видимими сегментами. Виростає від 6 до 11 кг. Колір шкурки помаранчевий, м'якоть солодка медова з нотками мускусу.Гарбуз сорту Медовий десерт

Сорт Червона шапочка не дарма має таку назву. За формою плоди нагадують гриби: на більш світлої ніжці зверху надіта помаранчева шапочка.

М'якоть апельсинового кольору, солодка. Можна їсти в сирому вигляді.Гарбуз сорту Червона шапочка

Гарбуз сорту Фестиваль дуже красива. Плоди бежеві з різнокольорові ми смужками: зеленими, жовтими, коричневими, помаранчевими.

Гарбузики невеликі до 1 кг. М'якоть кремово-оранжева. Плоди здатні зберігатися до 6 місяців.

На відміну від більшості сортів цей гарбуз можна їсти і недостиглої. За смаком вона нагадує кабачок. Сорт кущовий і дуже врожайний.

Великим попитом у городників користуються бородавчасті сорти Світ Міт і Галеукс . Вони вважаються солодкими. М'якоть плодів яскравого оранжевого кольору дуже соковита. Сорт середньо-ранній.

Саме з цієї гарбуза готують класичний суп-пюре. Крім того цікавий вид плодів прикрашає ділянку.Гарбуз сорту Світ Міт

Гарбуз сорту Блакитний Хаббард в народі називають крокодилом. Плоди веретенообразной горбистої форми ніжно-блакитного кольору дійсно схожі на шкуру алігатора.

Ці гарбуза виростають від 7 до 12 кг, а деяким вдається навіть отримати примірники у 20 кг.

М'якоть жовта, солодка і дуже смачна. Добре йде на запікання і в пироги. Кірка тверда. Кущ потужний з довгими батогами.Гарбуз сорту Блакитний Хаббард