Популярні види морозника

Морозник є дивною квіткою. Його можна побачити ще тоді, коли земля вкрита снігом. Судячи з повір'ям, він захищає від пристріту. Ця квітка належить до Лютикова. Всі квіти з цієї групи є отруйними.

види морозника

Якийсь час назад морозник часто можна було побачити в саду. Любов до квітки була пов'язана з тим, що він цвіте рано навесні або пізно восени. В цей час в саду не цвітуть практично ніякі квіти.

види морозника

Останнім часом морозник знову набирає популярність. З чим це пов'язано? У народі стали гуляти чутки про корисні властивості морозника для організму. Подагра, епілепсія, шкірні захворювання - неповний список проблем, з якими допоможе впоратися цей дивовижний квітка.

види морозника

Для прикраси садового ділянки ця квітка підійде ідеально. Рослина відноситься до розряду вічнозелених, листя морозника відрізняються декоративністю. І в той час, коли рослина не цвіте, воно буде радувати господарів і гостей. Кущі з морозника - прекрасний елемент для альпійської гірки.

види морозника

Морозник може мати різне забарвлення квіток, висоту куща і форму листя. Так, забарвлення квіток у східного морозника змінюється в діапазоні від білого до чорного. Форма квіток у даної рослини нагадує зірку. За красою східний морозник перевершує більшість видів морозника. Окремі сорти морозника виживають в умовах холоду і добре ростуть в середньо смузі.

види морозника

Є й інший сорт морозника, червонуватий морозник. Він має невелику висоту і бордові квітки. Такі квітки будуть дуже красиво виглядати на ще порожньому ділянці. Даний сорт морозника розквітає ранньою весною. Існують сорти морозника, які мають квітки зеленого кольору з рожевими крапками.

види морозника

Є також сорт цієї квітки сімейства Лютикова, який має надзвичайно красиві стебла. Вони мають червоний відтінок. Листя у цього сорту морозника мають сріблясті листя, а квітки - зелений колір. Любителі-квітникарі часто розміщують в своїх садових ділянках гібриди морозника.

види морозника

Морозник корсиканська володіє квітками з цікавим зеленувато-білим забарвленням. Листя цієї рослини мають щербини, а квітки знаходяться в стадії цвітіння до 6 місяців. По висоті кущ морозника корсиканського може досягати метра. Морозник смердючий відмінно підійде до альпійській гірці.

види морозника

Судячи з назви аромат цієї рослини неприємний. Рослина виглядає дуже естетично. На морознике смердючому вишукано вирізані листя, а квітки мають світло-зелений відтінок. Морозник смердючий ідеально підходить для ділянок, які знаходяться в тіні. Квітка буде краще рости, якщо його удобрювати. Однак, він досить невибагливий.

види морозника