Небезпечні кімнатні рослини

При словах про затишний будинок або квартирі виникає картина, де на підвіконні багато красивих рослин. Вони сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду житлової площі, і затишній атмосфері. Багато жінок (чоловіки теж буває) виділяють як захоплення - вирощування кімнатних рослин, ставлячи різнокольорові горщики в незайняті місця на вікнах. Займаючись настільки приємною справою, людина відволікається від рутини і клопоту дня, у власному маленькому світі створюючи щось красиве і унікальне.

Небезпечні кімнатні рослини

Корисність кімнатних рослин не можна заперечувати, тому що при поглинанні вуглекислого газу, вони виділяють кисень. На особливу увагу заслуговують квітучі рослини, від їх виду піднімається настрій, приємні запахи змушують вдихати все частіше-частіше. Зараз доведено, що вони поглинають шкідливі випромінювання від сучасних меблів і оздоблювальних матеріалів.

Небезпечні кімнатні рослини

Домашні рослини мають величезну кількість властивостей корисного характеру, однак, мало кому відомо, що трапляються серед них небезпечні, що викликають різні захворювання. Деякі вважають, що тільки рослини, привезені з далеких екзотичних країн, здатні згубно впливати на здоров'я, але це не зовсім так, навіть звичні оку квіти, популярні в квартирах і будинках можуть виявитися дуже небезпечними. Не можна стверджувати, звичайно, від вдихання отруйної квітів моментально летальний результат, немає, просто деякі завдають шкоди не відразу, накопичуючи шкідливі речовини в повітрі.

Небезпечні кімнатні рослини

Такі рослини не можна застосовувати в кулінарії (навіть маленькі частинки), обережними бути, коли сік потрапляє на шкірні покриви. У групі ризику в першу чергу потрапляють діти і наші домашні вихованці. І якщо переставити отруйна рослина - все одно це не варіант, тому що з квітки опадає листя, плоди на підлогу, і вже дитина і собака може потягнути в рот.

Небезпечні кімнатні рослини

Отже, які ж квіти визнані несприятливими для наших осель. На першому місці ботаніки ставлять рослини сімейства кутрових. Це найнебезпечніші мешканці квартир і будинків, тому що отруйно у них все частини. Найпопулярнішим і отруйним є олеандр. Він найчастіше зустрічається в будинках. Сік викликає опіки рота і очних оболонок, позначається на системі серця, при прийомі всередину з'являється блювотні рефлекси, нудить, аж до зупинки серця.

Небезпечні кімнатні рослини

На другому місці сімейство лілійних, красиві і витончені квіточки, аромат яких при цвітінні викликає запаморочення, нудоту, болі в голові, бувають смертельні випадки.

На третьому місці улюблені багатьма диффенбахії, кали, монстери, антуриуми. Красиві, але небезпечні тим, що викликають опіки шкірних покривів і набряки.

Квіти - красива прикраса будь-якого будинку, правда, перед вибором того, чи іншого квітки прочитайте опис цих видів.

Небезпечні кімнатні рослини