Мова троянд

У світі є особлива мова - мова квітів, який здатний відкрити ваші почуття без слів, оголювати все емоції, переживання і показувати справжнє ставлення до людини, якій Ви збираєтеся піднести букет.

Ця мова з'явився в Туреччині, придумали його жінки, яким в житті мало що було дозволено і ось завдяки своєму винаходу вони таємно могли висловлювати всі свої думки.

Мова троянд

Вже з XII століття квіткивикористовували як таємні послання, коли не можна було говорити про щось вголос. А троянди ще з часів Вікторіанської епохи вважали помічницями в натуральному вираженні почуттів. Мабуть, це єдиний квітка, наділений такою кількістю символів і значень.

Мова троянд

Наприклад, є легенда про троянду без шипів, вона виростала в Раю, але після гріхопадіння перших людей на ній з'явилися колючки в нагадування про страшний їх вчинок. А в Греції троянда була символом нескінченності, також бачили в ній нагадування про недовговічність краси, про швидкій течії життя.

У Римі вона стала символом моральності і мужності, воїни цієї держави вірили, що ця квітка додає їм сил і хоробрості.

Мова троянд

У цій же країні троянда стала символом мовчання, під час свят в залах зі стелі звішується цю квітку в нагадування захмелілим людям, що не варто базікати зайвого, щоб не накликати гнів Нерона, у якого кругом були шпигуни. Ну а з XIX століття її стали використовувати тільки для визнання в почуттях, так жовта троянда говорила про невірність, а «дамаська» - про соромливою любові.

Мова троянд

Якщо Ви отримали білі троянди, то це говорить про чисте кохання, адже ці квіти здавна символізують невинність, силу і вічну любов. Через свого значення вони часті прикраси весільних букетів.

Мова троянд

Рожева троянда символізує початок нових відносин, натякає на зароджуються почуття, отримання букета з таких квітів говорить і симпатії дарувальника. Бордова і червона скажуть вам про пристрасті і захопленні вами.

Мова троянд

Персикові підкреслять тепле ставлення і почуття подяки від дарувальника. Помаранчеві дарують тим, до кого відчувають гаряче почуття любові. А ось чайні троянди завжди були символом розставання, який скромно нагадував про минулих прекрасних моментах.

Мова троянд

Якщо вирішили піднести букет, то не варто забувати про відповідність квітів свята або моменту.

Мова троянд

Наприклад, на весілля зазвичай дарують білі або рожеві троянди, щоб зайвий раз підкреслити щирість любові молодят, молодим дівчатам чудово підійдуть рожеві квіти з розкрилися бутонами, на заручини варто піднести букет з червоних і білих троянд, які підкреслять душевне єднання пари.

Мова троянд

За допомогою правильно підібраного букета ви можете багато чого донести людині, якій призначені квіти, він з легкістю передасть всі ваші почуття, які так складно озвучити.

Мова троянд

Значення квітів троянд.